fbpx
AKCE

Akce

AKCE

Zážitkové grilování pod širým nebem

Jste milovníkem grilování a toužíte po opravdovým chuťovým zážitkem?

Restaurace Čertousy nabízí jedinečnou příležitost: vyzkoušejte si grilování steaků, klobás a zeleniny pod vedením zkušeného šéfkuchaře Tomáše. Kvalitní a čerstvé suroviny jsou pro nás samozřejmostí. Užijte si parádní grilovačku s rodinou či přáteli v příjemným prostředí. Rozpalte více chutí!

Cena za MENU pro 2 OSOBY: 1 490,-Kč

Pro více informací nás kontaktujte na telefonním čísle +420 605 245 549 či e-mailem hotel@certousy.cz

Těšíme se na Vaši návštěvu!

AKCE

22.4.2021 – Snoubení slivovice a pokrmů

Zapijte Den Země famózními destiláty z rodinného Lihovaru Anton Kaapl s rodinnou recepturou a technologií výroby. Pojďme společně objevovat nové kombinace a prožívat nevšední chvíle. Těšit se můžete na ochutnávku 8 druhů jemné ovocných destilátů, výborné pohoštění od naších kuchařů a skvělou atmosféru v jedinečných prostorách hotelu Čertousy. Součástí večera bude také zajímavá tombola s originálními cenami jako například sada luxusních skleníček Anton Kaapl, nevšední destilát Aton Kaapl 0,7l a mnoho dalších.

Dopřejte si jedinečnou příležitost ponořit se do tajů originálních chutí těch nejlepších ovocných destilátů z jižních Čech.

Vstupné: 1 290,-Kč

Cena zahrnuje degustaci 8 druhů ovocných destilátů, občerstvení, 5% slevu na produkty Lihovaru Antoon Kaapl, lístek do tomboly.

Každý host (majitel vstupenky) se může ubytovat v našem hotelu Čertousy za zvýhodněnou cenu 1 500,-Kč/pokoj/noc včetně snídaně.

Pro více informací nás kontaktujte na telefonním čísle +420 605 245 549 či e-mailem hotel@certousy.cz

Těšíme se na Vaši návštěvu!

AKCE

24.4.2021 – Interaktivní kurz Grilování Dellinger Smoke & Fire – Grilování na “živém ohni” v Čertousích

Grilovací sezona 2021 se blíží. Posuňte své grilovací umění o úroveň výš.
Zúčastněte se interaktivního kurzu grilování od společnosti Dellinger, ve kterém Vás zkušení lektoři provedou grilováním od A do Z a navíc si pochutnáte na skvělých lahůdkách z grilu. Účastníci kurzu můžou také využit speciální nabídky ubytování v našem hotelu – dvoulůžkový pokoj Standard včetně snídaně za pouhých 1 200,-Kč/noc

Cena kurzu: 3 999,-Kč

Užijte si víkend v dobré společnosti se sklenkou dobrého vína a chutného jídla! Více informace naleznete ZDE

AKCE

7.-9.5.2021 – Festival piva pod širým nebem

Srdečně Vás zveme na festival dobrého piva, který proběhne o víkendu 7.-9.5.2021 v hotelové zahradě Čertous. Pro návštěvníky bude připravena ochutnávka pivních speciálů z Pivovarů Lobkowicz, doplněná o bohaté občerstvení od naších kuchařů. Milovníci piva se mohou těšit na různé druhy piv od nefiltrovaných ležáků přes kvasnicová piva až po piva s ovocnými či medovými příchutěmi.

Součástí festivalu je i kulturní program, který budeme postupně zveřejňovat.

Vstupné: 250,-Kč

Pro více informací nás kontaktujte na telefonním čísle +420 605 245 549 či e-mailem hotel@certousy.cz

Přijďte si užít květnový víkend v dobré společnosti s příchutí výborného piva.

AKCE

13.5.2021 – Řecký večer v Čertousích

Srdečně Vás zveme na řecký večer s výborným jídlem a pitím doplněný o tradiční řeckou hudbu. Vezměte svou rodinu, přátele, anebo pozvěte svého obchodního partnera a prožijte večer plný zábavy a gastronomických zážitků.

Součástí řeckého večera bude bohatá tombola o hodnotné ceny od naších partnerů.

Vstupné: 1 490,-Kč

Cena zahrnuje welcome drink, večeři formou rautu, lístek do tomboly.

Každý host (majitel vstupenky) může se ubytovat v našem hotelu Čertousy za zvýhodněnou cenu 1 800,-Kč/pokoj/noc včetně snídaně.

Pro více informací nás kontaktujte na telefonním čísle +420 605 245 549 či e-mailem hotel@certousy.cz